Magazyn EX :: Numer
login/mail
hasło

Witamy,
aby używać spersonalizowanych funkcji, zaloguj się lub zarejestruj.

Strona główna - Autor: Sebastian Ziemian


Inspector-Ex w Elektrociepłowni „Zofiówka”

Sebastian Ziemian

Strona: 4

Właściwa eksploatacja urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym jest niezwykle ważna dla bezpieczeństwa całego obiektu. Nie jest to proste zadanie, zwłaszcza kiedy urządzeń jest dużo i pochodzą one od różnych producentów. Inspector-Ex znakomicie ułatwia nadzór nad urządzeniami, dlatego coraz więcej dużych zakładów wdraża u siebie ten system.

Kierunki rozwoju Inspectora-Ex®

Sebastian Ziemian

Strona: 8

Słowa kluczowe:
Dział IT Automatic Systems Engineering stara się natychmiast reagować na wszelkie sygnał yz rynku i nie pozostawać biernym na sugestie klientów Inspectora-Ex®.

INSPECTOR – EX® Moduł AUR – Autonomiczne Utrzymanie Ruchu

Sebastian Ziemian

Strona: 19
Dział: Strefy Ex

Jedną z głównych modyfikacji systemu Inspector-Ex, wprowadzonych na prośbę największego w kraju producenta z branży chemicznej, było zaimplementowanie na potrzeby testów tzw. modułu Autonomicznego Utrzymania Ruchu (AUR). Założenie było proste. Moduł AUR miał planować, nadzorować i gromadzić informacje powstające w drodze prowadzenia prac utrzymujących ruch na instalacjach technologicznych. Produktem finalnym miała być dokumentacja pokontrolna tworzona na bieżąco w systemie Inspector-Ex® w sposób całkowicie zautomatyzowany. Forma dokumentu została zaakceptowana uprzednio przez zamawiającego.

W najnowszym numerze:

Patronujemy:

 

 

ZBRUI ATEX ENERGO ZBF Strefy Ex